Často kladené otázky

Kolik flipbook stojí?
Jeden flipbook stojí 199 Kč. Příplatek za použití fotografického papíru na jeden flipbook je 69 Kč.
Jaký papír používáte při výrobě flipbooku?
Křídový (v ceně flipbooku) nebo fotografický papír za příplatek 69 Kč
Jaký je mezi nimi rozdíl?
Tisk na křídový papír je z vícera aspektů pro flipbook ideální. Tisk na fotografický papír posouvá výslednou kvalitu ještě o stupeň výš. Jemnější struktura, vice detailů, lepší reprezentace barev. Při dostatečně vysokém rozlišení a celkové kvalitě videa jsou jednotlivé stránky vytištěné na fotografický papír kvalitou srovnatelné s klasickou fotografií.
Jaké má flipbook rozměry?
Flipbook z křídového papíru má rozměry 10cm x 5cm x 1,1cm.
Flipbook z fotografického papíru 10cm x 5cm x 1,4cm.
Kolik má flipbook stránek?
Každý flipbook má 60 stránek.
Kolik stojí poštovné a balné?
Při platbě převodem je cena poštovného a balného 55 Kč. Při nákupu nad 1 000 Kč (včetně) za poštovné a balné neplatíte.
Při platbě na dobírku je cena poštovného a balného 103 Kč. Při nákupu nad 1 000 Kč (včetně) za poštovné a balné neplatíte.
Při osobním převzetí za poštovné a balné neplatíte.
Jakým způsobem se dá zaplatit?
Platbu je možné uskutečnit převodem na účet nebo dobírkou při převzetí objednávky.
Mohu dodatečně změnit dodací adresu?
Ne, zásilka bude dodaná na adresu, která byla uvedená při objednávce.
Mohu změnit svou objednávku?
Jediný aspekt objednávky, který je možné dodatečně měnit, se týká chyb v zadání údajů potřebných pro výrobu obálky flipbooku (text na obálce). V případě takovéto chyby nás můžete kontaktovat na tel. čísle +420 608 601 983. Možnost nápravy je závislá na fázi zpracování, ve které se Váš flipbook nachází.
Mohu zrušit svou objednávku?
Ne. Okamžikem odeslání objednávky dochází k zahájení procesu výroby Vašich flipbooků. Proto Vás prosíme o pečlivé zvážení objednávky před jejím odesláním.
Koupil jsem si od vás flipbook, mohu jej vrátit?
Ne. V souladu s § 1837 občanského zákoníku zákazník NEMÁ právo na odstoupení od smlouvy ve lhůtě 14 dnů bez uvedení důvodu (zákon stanovuje pro zboží upravené na přání zákazníka jiné podmínky než pro běžný nákup zboží přes internetový obchod, zhotovené produkty nemáme možnost prodat dalšímu zákazníkovi). S ohledem na to prosíme naše zákazníky, aby zvážili svou objednávku ještě před jejím potvrzením a odesláním, její následné zrušení a odstoupení od smlouvy není možné.
Mohu pro flipbook použít jakékoliv video?
Můžete použít jakékoliv video, na které máte autorská práva. Vlastnictví autorských práv stvrzujete odesláním objednávky.
Jaké má mít video pro flipbook rozlišení a poměr stran?
Vzhledem k formátu flipbooku jsou nejvhodnější videa s poměrem stran 16:9 a rozlišením 1920x1080 (Full HD) a vyšším. Více informací k tomuto tématu najdete zde.
Jak má být video pro flipbook dlouhé?
Ideální délka videa pro flipbook je 3 – 6 sekund. Maximální délka videa je 12 sekund, při čemž je třeba počítat s tím, že s narůstající délkou se snižuje počet obrázků za vteřinu (flipbook má 60 stránek) a tím pádem klesá plynulost přehrávaného flipbooku.
Co mám dělat, když je moje video delší než 12 sekund?
Nic se neděje. Při vyplňování objednávky máte možnost určit část videa, kterou pro flipbook použijeme.
Jak by mělo video pro flipbook vypadat?
Odpověď na tuto otázku naleznete zde.
Jakým způsobem přijímáte videa do flipbooku?
Prostřednictvím odkazu na video (URL adresa). Při vyplňování objednávky zkopírujete odkaz vašeho videa do příslušného okna formuláře. Ujistěte se prosím, že Vaše video, které chcete použít není nastaveno jako soukromé. K soukromým videím nemáme přístup. Pro konkrétní návody, jak získat odkaz vašeho videa, pokračujte zde.
Ze kterých stránek a sociálních sítí mohu použít odkaz na své video?
Darujvideo přijímá odkazy z těchto stránek: Instagram, Youtube, Facebook, Vimeo a Vine. Ujistěte se prosím, že Vaše video, které chcete použít není nastaveno jako soukromé. K soukromým videím nemáme přístup.
Co mám dělat, když nemám své video na žádné stránce ani sociální síti?
Nevadí, své video můžete nahrát na datové úložiště a při objednávce nám zkopírujte odkaz. Ideálním řešením je nahrání videa na stránku uložto.cz. Návod na nahrání zde.
Jak nahrát video, které mám na počítači?
Své video můžete nahrát na datové úložiště a při objednávce nám zkopírujte odkaz. Ideálním řešením je nahrání videa na stránku uložto.cz. Návod na nahrání zde.
Musím pro svůj flipbook použít video?
Ano. Pro výrobu flipbooku je potřeba použít video. V případě potřeby použít sekvenci obrázků (foto sběr, animace atd.) nás prosím kontaktujte na tel. čísle +420 608 601 983
Mohu si nahrát svůj vlastní obrázek na obálku flipbooku?
V současnosti tuto možnost nenabízíme. Obálku svého flipbooku můžete vybírat z pestré nabídky obálek různých barev i vzorů kolekce Darujvideo.cz
Je limit objednaných flipbooků na osobu?
Ne. Při objednávce 21 a více kusů flipbooku je ale potřebná individuální telefonická domluva. Můžete nás kontaktovat na tel. čísle +420 608 601 983